čtvrtek 23. února 2012

malá ochutnávka další zásilky ELF

ahoj,

dneska přináším malou ochutnávku zásilky ELFu, kterou mi v úterý přinesl pan pošťák. Původně jsem měla zásilku oznámenou už na pondělí, ale v podvečer pan pošťák volal, že to nestíhá, tak jsem musela čekat o den déle, ale vydržela jsem a dočkala jsem se :) Přikládám tedy pár fotek pro ilustraci.a co, že mi to tedy v kouzelné obálce dorazilo?

 • štětec na oční stíny - blending
 • voděodolná fixa na oči - odstín purple a teal, obě barvy jsou kásné, purple mám už od minule a v práci měla takový úspěch, že jsem musela objednat jedny pro kamarádku! Odstín teal mám nově a jsem taky moc spokojená.
 • báze pod oční stíny - champagne - zatím jsem nezkoušela, ale jestli jsou tak dobré jako pearl, tak se nemám absolutně čeho bát :)
 • sada na obočí - light - no, nevím, nevím, vyzkoušela jsem a připadala jsem si komicky :) asi jsem to lehce přehnala... uvidíme jak se můj vztah s tímto výrobkem bude vyvíjet do budoucnosti
 • paletka pro dokonalou pleť - vypadá pěkně, nepráší, zatím nemůžu soudit
 • paletka očních stínů z limitované edice - odstín holiday - moje první paletka, tudíž jsem nadšena už jen tím, že ji mám, že si mám s čím hrát, ne snad, že bych na to měla čas :D ale vážně, vypadají dobře, barvičky pěkné, pigmentace tak akorát... až se s nimi poveselím a vyzkouším, určitě přidám rozsáhlejší recenzi a to nejen této paletky,ale i dalších produktů od ELFu!
 • Máte se na co těšit :) I když vy se asi orientuje líp než já :)

4 komentáře:

 1. Tyyy jo, ta poslední paletka vypadá dobře:) trošku jsi mě navnadila ke koupi:) ještě si ale počkám na tvou recenzi;)Denisa

  OdpovědětVymazat
 2. Paletku mám už pár měsíců taky a přijde mi nic moc, ještě se mi některé stíny vůbec nepodařilo rozmalovat. A pigmentace je různá stín od stínu :(

  http://spicedchocolate.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasím, některé stíny mají pigmentaci mizernou, jiné jsou pigmentované krásně... ale za ty peníze to není tragédie.

   Vymazat
 3. Páni, tolik věci! :)

  OdpovědětVymazat

děkuji za vaše milé komentáře, vzkazy a náměty