středa 12. dubna 2017

Collalloc + soutěž

ahoj všichni,

musím se přiznat, že nabídka na testování 100% kolagenu Collalloc přišla přesně v pravou chvíli! Zrovna ten den jsem o kolagenu četla na Den je krásný a ačkoli TRB o něm nebyla přesvědčena, já jsem zatoužila po vyzkoušení. Po porodu mě totiž začalo ukrutně bolet koleno, což mě dost omezovalo v pohybu a celkově otravovalo děsně život. Když jsem pak v mailu našla tuto milou nabídku, opravdu mě to moc potěšilo.

 
 
Collalloc je čistý přírodní a lehce vstřebatelný kolagen. Tedy bílkovina, která se přirozeně nachází v lidském těle. "Má vliv na kvalitu vlasů, nehtů a zubů. Kolagen není v těle jen na krásnou pleť, pozitivně působí na pohybový aparát, působí proti bolesti a rychleji se regenerujete po cvičení.
Vaše tělo si kolagen v dostatečné míře tvoří jen do určitého věku. Od 25 let jeho produkce klesá a po 40 je na naprostém minimu. To se může projevit bolestmi kloubů, výskytem vrásek a celkově horším vzhledem. Doplňte si kolagen a prodlužte si mládí. Budete se cítit lépe a bude to na vás vidět." (zdroj: https://www.collalloc.com/ )
 
Přípravek slibuje:
 • kvalitnější nehty,
 • vymizení bolesti kloubů,
 • ústup suchosti pokožky a ekzémů,
 • zmírnění celulitidy,
 • ústup pigmentových skvrn,
 • redukci vrásek.
 
 
Přípravek má formu rozpustného prášku. Balení vám vydrží na měsíc, přičemž každý den si rozpustíte prášek z jednoho pytlíčku. Rozpouštět ho můžete jednak klasicky ve vodě, kterou nijak neochutí, neovoní, v jakémkoli jiném nápoji, nebo například ve vaší oblíbené snídaňové kaši. Já jsem kolagen brala vždy ráno/dopoledne a rozpouštěla jsem klasicky ve vodě.
 
Vždycky ráno jsem se vrhla do kuchyně, rychle nasypala pytlíček do sklenice, zalila vodou, zamíchala a pila. Mám totiž trochu problém s pitným režimem, dítě mi zabírá dost času a piju jen nárazově, když zrovna usne, když ho zrovna nechovám, nenosím..... (no zatím jsem si to líp zařídit neuměla) ... A první cca týden jsem  měla trochu problém s tím, že se kolagen nerozpustil, byl takový cuckovitě oslizlý.... no trpěla jsem ukrutně, ale ta bolest kolene mi byla velkou motivací. Jednoho dne jsem kolagen zalila a odběhla a když se za hodinu vrátila do kuchyně, přišla jsem na to, že prášek je dokonale rozpuštěný....prostě jsem na něj moc spěchala. Takže pokud si přípravek koupíte, radím, dejte mu na rozpuštění trošku času.
 
A teď k samotným účinkům:
Bolest -   Již během těhotenství jsem měla s kolenem obrovský problém, občas jsem nebyla schopna chodit a vstát například od pračky, musel mě ze země zvedat přítel. Ortoped mě tou dobou odmítl vyšetřit a poslal domů s tím, ať se vrátím, až porodím a nejlépe až přestanu kojit!! Můžu vám říct, že jsem se tehdy domů belhala opravdu se slzami v očích!!! Těsně před porodem mě koleno ze dne na den přestalo bolet, což nechápu a chvíli po porodu se bolest opět vrátila. Během prvního měsíce užívání Collallocu bolest kolene začala pomalu ustupovat, v druhém měsíci téměř vymizela. Nejsem schopna vám říct, že to je určitě a jedině zásluha kolagenu, ale je skoro pryč a doufám, že to tak zůstane i nadále.
 
Pleť - na pleti jsem nezaznamenala žádné změny k lepšímu, pleť se mi pomalu mění směrem ke stavu před těhotenstvím, tedy nastupuje maštění pleti a nedokonalosti,  jsem přesvědčena, že je to způsobeno hormonálními změnami a pochybuji, že na tom může preparát něco změnit.
 
Vlasy - právě v únoru, když jsem začínala brát přípravek, jsem se dostala do fáze - "padají mi vlasy a přestanou, až žádné nezbydou". Přípravek mi údajně měl od tohoto problému pomoci, ale nevšimla jsem si. Nebo jinak - nejsem schopna říct, jak moc vlasů by mi padalo, kdybych přípravek nebrala. Nejsem tedy schopna posoudit, zda kolagen na stav vlasů nebo vlasové pokožky nějak působí.
 
Nečekaný efekt - během užívání preparátu jsem zaznamenala také ústup bolesti jizvy po velice rozsáhlém poporodním šití. Jizva se mi bohužel nehojila dobře, na kontrole po šestinedělí mi bylo řečeno, že mám čekat nejméně ještě 6 měsíců bolestí a že o jizvě budu patrně vědět už navždy např. při změně počasí. Pravdou je, že ještě 3. měsíc po porodu pro mě bylo utrpení jak sezení, tak chůze. Po měsíci užívání bolest ustávala a nyní už mi pohyb nedělá bolest a začínám cvičit. Je možné, že se jedná o přirozený proces hojení, nevím, ještě jsem nikdy předtím nerodila a nic podobného nezažila, ale před užíváním jsem samovolné zlepšování téměř nezaznamenávala. Popravdě už jsem byla úplně zoufalá a tato bolest pro mě byla tím nejhorším z celého těhotenství a porodu! Pokud je úleva opravdu zásluhou Collallocu, budu mu navždy vděčná.

Od PR firmy jsem dostala zásobu přípravku na 3 měsíce (+balení do soutěže), přičemž jsem se rozhodla, že měsíční balení daruji svojí mamince, která je po těžkém úrazu páteře a také trpí různými bolestmi - spojenými nejen s úrazem, ale patrně také věkem. V době, kdy jsem přípravek obdržela, měla právě také problémy s kolenem a tak jsem si řekla, že kolagen vyzkouším i na ní. Její zpětná vazba  je pozitivní - bolest ji přešla, i pravidelné cvičení teď absolvuje bez problémů, což  ji potěšilo. Nějaký viditelný účinek na pleti nebo vlasech nezmiňovala. Přípravek však chválila.

Abych to nějak shrnula - domnívám se, že to "něco" určitě dělá. Nejsem bohužel schopna zatím říct, jak dlouho ten efekt po vysazení přípravku vydrží, ale určitě bych s odstupem času dala vědět. Ovšem cena 600Kč za měsíční balení je dost, hlavně tedy například pro studenty nebo maminky na rodičáku  to není levný špás. Osobně bych řekla, že je potřeba počítat s tím, že pokud se pro Collalloc rozhodnete, měli byste koupit 2, možná i 3 baleními, abyste ten efekt opravdu zaznamenali. Vyčlenit si prostě dostatečný finanční obnos. Na výsledky jen 1 měsíční kúry bych se nespoléhala.

Napadá mě, že díky líbivému růžovému balení by byl tento preparát i velice pěkným dárkem.Osobně jsem velice ráda, že jsem měla možnost kolagen vyzkoušet a pokud bych někdy měla zase problém s bolestivými jizvami, sáhla bych po něm a doufala, že se opět osvědčí.

Jsem ráda, že jedno měsíční balení přípravku mohu poslat i někomu z vás k vyzkoušení. Soutěž poběží na mém instagramu do pondělního poledne. Poté vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí!

Tímto děkuji zástupcům firmy za poskytnutí přípravku k vyzkoušení i do soutěže.Máte s kolagenovými preparáty už nějakou zkušenost? Byli jste spokojeni???

Krásný zbytek dne. Meduňka.

 https://www.collalloc.com/

6 komentářů:

 1. To vypadá přímo zázračně, já teď beru kolagen od jiné značky a výsledky zatím nevidím :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no, zázračně asi úplně ne. Nepozoruji změny na té pleti a vlasech, ale ta kolena, to jsem potřebovala fakt nejvíc, za to jsem moc ráda! A jak dlouho beres?

   Vymazat
 2. Vím, že aktivní sportovci v mém okolí kolagen berou i preventivně a pomáhá jim, takže účinkům věřím, jen tedy ta částka pro pravidelné používání je na mě dost vysoká.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to drahé. Na preventivní braní hodně drahé, při počínajících potížích by se to vyplatilo.

   Vymazat

děkuji za vaše milé komentáře, vzkazy a náměty